“Online Kredi Kartı Kullanımı” – En İyi Kolaylık

Ticaret ve teknoloji, tek bir paket halinde birleşti – online kredi kartları budur. İnternetin gelişiyle birlikte bilgi ve iletişim engelleri kırıldı. Ayrıca, internet ile, sadece internette bulunan e-mağazalar veya sanal mağazalar kavramı geldi. Çevrimiçi kredi kartı ödeme kabul yeteneklerini kullanarak bu mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz. Online kredi kartı ödemeleri doğrulandıktan ve onaylandıktan sonra, mallar kapınıza teslim edilir. Buna en iyi şekilde kolaylık diyoruz.
Her geçen gün daha fazla e-mağaza kurulurken, çevrimiçi kredi kartı kullanımı daha da popüler hale geliyor. Online kredi kartı ödemeleri alma imkanı alışverişe tamamen yeni bir boyut kazandırmıştır. Artık sadece evinizin konforunda alışveriş yapmakla kalmaz, aynı zamanda bu ürünlerde indirim alabilirsiniz. Bu gerçekten şaşırtıcı. Hava durumu hakkında endişelenmenize gerek yok, trafik sıkışıklığı veya başka bir şey hakkında endişelenmenize gerek yok. Sadece bir e-mağazaya gidin, bir ürün seçin, ödemeyi yapmak için çevrimiçi kredi kartı ödeme kabul imkanından yararlanın ve malları kapınıza kadar almaya hazır olun.
Online kredi kartı işleme tesisi ile, bir iş kurmak (bir online iş) sadece inanılmaz derecede kolay oldu.
Ancak, tuzaklar olmadan hiçbir şey yoktur. Online kredi kartı kullanımının tuzaklarından biri online kredi kartı sahtekarlığı olasılığıdır. Bu çevrimiçi kredi kartı sahtekarlığı iki şekilde olabilir. İlki, web sitesinde mal satın almak için çevrimiçi kredi kartı ödemesi yaptığınız şirketle ilgilidir; Bu şirketin kendisi hileli olabilir, yani online kredi kartı ödemesini sizden alabilir, ancak malları size teslim edemez. Ayrıca, kredi kartınızın ayrıntılarını (sizin tarafınızdan çevrimiçi kredi kartı ödeme formunun doldurulmasıyla alınan) hileli amaçlarla kullanabilirler. İkinci tür sahtekarlık, çevrimiçi kredi kartı ödemelerinin ayrıntılarını (bir web sitesinin çevrimiçi kredi kartı ödeme formuna girdiğinizde) yakalamak için çeşitli yazılımlar / cihazlar kullanan dolandırıcılara bağlıdır. Bu yazılımlar yaygın olarak casus yazılım olarak bilinir ve bu dolandırıcılar çevrimiçi casuslar olarak bilinir. Casus yazılım, tuş vuruşlarını yakalayarak veya bilgisayarınızda ne yaparsanız yapın ekran görüntülerini alarak çalışır ve ardından casuslara aktarır. Bununla birlikte, bu tür casus yazılımlara karşı koymak için kullanılabilecek casus yazılım önleme yazılımları mevcuttur.
Yani, online kredi kartı kullanım tesisinin ortaya çıkışı bizim için bir nimet. Ancak, çevrimiçi kredi kartı ödemeleri yaparken dikkatli olmalısınız. banka hesaplarınıza erişmeyin veya internet kafelerden çevrimiçi kredi kartı ödemeleri yapmayın (internet kafenin kimlik bilgilerinden kesinlikle emin değilseniz).

“Online Kredi Kartı Kullanımı” – En İyi Kolaylık
Başa dön