Mükemmel Yazılım Kaldırma

Windows uygulamasını kaldırmak, artık hiçbir uygulama tarafından kullanılmayan terk edilmiş kayıt defteri anahtarları, yapılandırma dosyaları ve paylaşılan kitaplıklar gibi birden çok iz bırakır. Sorununuza mükemmel bir çözüm ararken, satın almadan önce deneyin temelinde dağıtılan düzinelerce farklı uygulamayı indiriyor ve test ediyorsunuz. Aramanızı tamamladıktan sonra yalnızca bir uygulamaya karar vereceksiniz ve test ettiğiniz diğer ürünleri kaldırmak isteyeceksiniz. Ama ‘tamamen’ kaldırıldıktan sonra bile ne kadar çöp bıraktıklarının farkında mısınız?

Büyük bir şirket tarafından oluşturulan kapsamlı bir paketi yüklerseniz, nasıl davranacağınızı ve kendinden sonra nasıl temizleneceğini kesinlikle bilen en kaliteli yazılımı edinirsiniz, değil mi? Yanlış! Tüm ürünler arkalarında olmasa bile, bilgisayarınızın garip davranması veya hatta öngörülmesi imkansız ve çözülmesi zor sorunlara yol açması muhtemel olan birden fazla iz bırakır.

Örnek ister misiniz? IP paketlerini filtreleyen sistem düzeyinde bir sürücüyü kaldırmayı unutan bir güvenlik duvarına ne dersiniz? Ürünü kaldırdıktan sonra, sürücü sadece PC’nizin performansını yavaşlatmak dışında hiçbir şey yapmadan orada oturur. Bu güvenlik duvarlarından birini deneyin ve sistem düzeyinde fazladan bir sürücü istifleyin, deneyimli bir sistem yöneticisi değilseniz çözülmesi çok zor olan bağlantı sorunları yaşarsınız.

CD ve DVD’lerinizi yedeklemek için herhangi bir araç kullandınız mı? Piyasada, disklere doğrudan erişmek için kullandıkları sürücülerin arkasında utanmadan bırakan bir sürü araç var ve çivilenelim, kopya korumalarını atlatalım. Bu sürücülerin her biri optik disklere erişimi yavaşlatır ve okuma ve yazma işlemlerini daha az kararlı hale getirir. Sadece sürücü zincirindeki bu ekstra bağlantılar nedeniyle birçok bardak altlığı alabilirsiniz.

Küçük şirketler ve bağımsız yazılım satıcıları tarafından oluşturulan basit yardımcı programların, bilgisayarınızdaki birçok yerde iz bırakması muhtemeldir. Tanımları ile zaman sınırlı olduğundan, kurulum tarihleri ​​ve belirsiz yerlerde kullanımları hakkındaki bilgileri gizlemeye çalışırlar, bu da izini ve temizliğini kasten zorlaştırır. Fikri mülkiyetin korunmasında yanlış bir şey yoktur, ancak bir grup uygulamayı test ederseniz ve işi yapmak için tek bir uygulamaya karar verirseniz ne olur? Sadece bir alet satın almak için tüm çöpleri eve getirmeniz gerekiyor mu?

Bilgisayarınızı temiz tutmanın tek yolunun üzerine hiçbir şey yüklememek olduğunu düşünmeye başlarsanız, tekrar düşünün! ChemTable tarafından yapılan bu tür sorunlara harika bir çözüm var. Reg Organizer, bilgisayarınızı temizlemenize yardımcı olur ve bir ürünü kaldırdıktan sonra geride kalan izleri kaldırarak bozulmamış temiz durumda tutar.

Basit, sessiz ve sihirsiz çalışır. Reg Organizer, bir uygulama yüklemeden önce ve hemen sonra sisteminizin anlık görüntülerini oluşturur. İki anlık görüntünün karşılaştırılması, sabit sürücülerinizdeki ve Windows Kayıt Defteri ayarlarınızdaki dosyalarda yapılan tüm değişiklikleri bulur. Reg Organizer’da bir uygulamanın kaldırılması, bilgisayarınızın bozulmamış temizliğini temizler, PC’de hiçbir iz kalmasına izin vermez ve uygulamayı yüklemeden önce olduğu gibi etkili bir şekilde yapar.

Artık terk edilmiş dosyalar, gizli kayıt defteri ayarları ve PC performansınıza zarar verecek ilginç sürücüler yok! Reg Organizer ile bilgisayarınızı yavaşlatmadan veya sabit diskini boşaltmadan istediğiniz kadar araç, yardımcı program ve paket deneyebilirsiniz.

Reg Reg kullanıcısı mısınız? Reg Organizer’ı açın, “Mod” menüsünü açın ve “Uygulama Kaldırma” yı seçin. Buradan, uygulamaları ve tüm dosyalarını, kayıt defteri ayarlarını ve diğer izlerini kaldırarak, bilgisayarınızı yüklemeden önce bilgisayarınızı etkin bir şekilde geri yükleyebilirsiniz.

Mükemmel Yazılım Kaldırma
Başa dön